Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Kurz pro nové vedoucí školních jídelen

14.5.2018 1488 0 Redakce Jídelny.cz
Srdečně vás zveme na kurz pro nové vedoucí školních jídelen, který v červnu pořádá společnost Jídelny.cz. Nastupujete nově na pozici vedoucí školní jídelny a potřebujete se dozvědět souhrn nejvýznamnějších informací, které budete pro řízení jídelny potřebovat? Pak právě pro vás je určen tento kurz.

Nastupujete nově na pozici vedoucí školní jídelny a chcete mít jistotu, že strávníci nepoznají žádnou změnu? Potřebujete, aby personál mohl dál pracovat v klidu a pohodě? Chcete zajistit, aby si Váš nadřízený o jídelnu nemusel dělat starosti?

Srdečně vás zveme na kurz pro nové vedoucí školních jídelen, plný užitečných informací, který pro vás v červnu pořádá společnost Jídelny.cz.

Na našem zcela nově pořádaném kurzu se dozvíte:

 • Co to je školní jídelna
 • Co je důležité nezanedbat při převzetí jídelny
 • Hygiena a bezpečnost stravovacího provozu – na co se zaměřit
 • Kontrola ekonomiky provozu
 • Jak na řízení školní jídelny
 • Co to je kvalita stravovacího provozu
 • Nejdůležitější legislativa pro stravovací provozy

Kurz pro nové vedoucí školní jídelny proběhne:

Datum konání Město Adresa konání Mapa
6. – 7. 6.2018 Praha 3 Hotel Olšanka, Táboritská 23/1000 mapa
13. – 14.6.2018 Brno Střední škola polytechnická, Jílová 164/36g mapa

 

Kurz je dvoudenní pro oba dny od 8:00 do 15:00 hod. (včetně oběda a přestávek).

Cena kurzu činí 3.500 Kč vč. DPH, je v ní zahrnuto občerstvení, obědy a učební text.

 

Lektoři:

 • Ing. Vladimír Bureš – Veřejná informační služba, spol s r. o.
 • Ing. Pavel Ludvík – Jídelny.cz, s.r.o.
 • Ing. Lucie Janotová, Ph.D. – Jídelny.cz, s.r.o.
 • Mgr. Jiří Plzák – Jídelny.cz, s.r.o.

 

 

Podrobnosti – rezervace:

 1. Na kurz je nutno se přihlásit elektronickou formou na www.jidelny.cz.
 2. Vstupné je splatné nejpozději 7 dní před datem konání kurzu převodem na účet u Raiffeisenbank a.s. 916995001/5500, variabilní symbol bude číslo přihlášky. Do příkazu uveďte příjmení účastníka (pro identifikaci platby). Předpis k platbě získáte vyplněním přihlášky na www.jidelny.cz. Věnujte, prosím, vyplnění přihlášky mimořádnou pozornost, na jejím základě bude vystaven daňový doklad o platbě.
 3. Daňový doklad Vám bude zaslán v elektronické podobě na Vámi uvedenou e-mailovou adresu v okamžiku připsání požadované částky se správným variabilním symbolem na náš bankovní účet. Oznámení o platbě přineste, prosím, s sebou.
 4. Zaslaná přihláška je závazná. Bezplatné storno přihlášky přijímáme nejpozději 5 pracovních dní před zahájením semináře. Po tomto termínu hradí účastník stornovací poplatek ve výši 500 Kč/os. Přihlášku lze zrušit pouze písemně na e-mail: info@jidelny.cz. Při zrušení přihlášky v den akce nebo neúčasti přihlašovaného nebo jeho náhradníka poplatek nevracíme.
 5. Případné změny programu budou uveřejněny na portálu Jídelny.cz.
 6. V případě dotazů jsme Vám k dispozici od 8:00 do 11:30 hod. na 734 311 222 nebo na info@jidelny.cz.

 

Jak se dostanete do Hotelu Olšanka v Praze?

Z Hlavního nádraží Praha

Po výstupu z haly projděte po pravé straně parkem do ul. Bolzanova, kde je umístěna tramvajová zastávka. Na stejné straně chodníku nastupte do tramvaje č. 5, 9, 15 nebo 26 směr Ústřední dílny DP, Spojovací, Olšanské hřbitovy nebo Nádraží Hostivař a vystupte 3. zastávku Olšanské náměstí. Hotel je přímo u zastávky. Doba jízdy max. 5 minut.

Z ÚAN Florenc

Zastávka autobusu MHD je umístěna v ul. Ke Štvanici. Zde nastupte do autobusu č. 175 směr Sídliště Petrovice a vystupte 4. zastávku Olšanské náměstí. Hotel leží po pravé straně od zastávky. Doba jízdy max. 7 minut.

Pro ty hosty, kteří pro cestu k nám zvolí vlastní automobil, nabízíme možnost parkování v podzemních garážích hotelu, vjezd z ulice Lupáčova. Cena parkování je 60 Kč / 1 hodina nebo 350 Kč / 1 den.

Více informací o místě konání naleznete zde

Ubytování si každý účastník hradí sám, rezervace doporučujeme přímo v hotelu Olšanka na telefonním čísle: +420 267 092 212 nebo na e-mail: rezervace@hotelolsanka.cz.

 

Jak se dostanete do Střední školy polytechnické v Brně?

Z Hlavního nádraží Brno:
Tramvaj č. 2: na zastávku Hlavní nádraží chůzí 4 min, vystoupit na zastávce Celní (do cíle 5 min chůze).

Z autobusového nádraží (ÚAN Zvonařka):
Autobus č. 84: na zastávku Autobusové nádraží chůzí 1 min, přestup na zastávce Poříčí na tramvaj č. 6, vystoupit na zastávce Celní (do cíle 5 min chůze).

Více informací o místě konání naleznete zde.

Trasy veřejnou dopravou jsou pouze orientační. Během roku může docházet k výlukám v daných městech. Doporučujeme před cestou ověřit trasy veřejné dopravy na: http://www.bmhd.cz/.

Ubytování si každý účastník hradí sám, rezervaci doporučujeme přímo v Domově mládeže SŠ polytechnické na telefonním čísle: +543 424 517 , nebo v Hotelu Brno, Horní 19 na telefonním čísle: +420 543 555 100; e-mail: reception@hotelbrno.cz.

Auto lze zaparkovat přímo u budovy.

Tisk   |   E-mail Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz
Zobrazit plnou verzi