Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Markéta Hrubešová se na Vás těší…

19.9.2018 734 0 Alena Strosserová
Markéta Hrubešová – známá herečka, modelka, moderátorka, ale i kuchařka a především podporovatelka školních jídelen vás zve k účasti na letošním ročníku soutěže školních jídelen. Přečtěte si následující příspěvek a dozvíte se více.
Článek byl zveřejněn před více než 1 rokem,
a proto může obsahovat již neaktuální informace.

Markéta HrubešováHerečka Markéta Hrubešová vešla do povědomí veřejnosti jako herečka, modelka, moderátorka a kuchařka. Také je autorkou kuchařských knih Tady vařím já nebo Rebelka – 75 receptů, Originální pivní kuchařka nejen pro muže. Také napsala pohádkovou knihu Pan brambora a jeho kamarádi.

Její pozitivní vztah k vaření, dobrému jídlu i zdravé výživě je pro veřejnost známým faktem. A právě proto se organizátoři soutěže školních jídelen rozhodli, že ji pozvou do poroty na finálové klání.

Markéta Hrubešová členkou poroty mnoha kulinářských soutěží, vždy je velmi objektivní a vlídnou tváří. Vždy se projevovala nejen jako profesionálka, ale také jako podporovatelka školních jídelen. Na jejích vystoupeních při finále bylo vždy vidět, že školním jídelnám fandí a respektuje nelehkou práci kuchařek. Její milé a vstřícné vystupování bylo soutěžícími vždy velmi kladně kvitováno.

Léta ubíhají a všechno se kolem nás mění. Nová soutěž na české kulinářské scéně respektuje trendové požadavky, zaměřila se na kuchařky a kuchaře z více segmentů společného stravování. Pravidla letošní soutěže Nejlepší kuchař ve společném stravování 2018 najdete zde.

Hodně věcí se mění, ale některé stálice zůstávají. Snahou organizátorů je ukázat široké veřejnosti kvalitní práci ve školních jídelnách široké veřejnosti v tom nejlepším světle. A zůstává i nadále hlavní mediální tváří soutěže Markéta Hrubešová.

Markéta Vás zve k účasti v letošním ročníku a těší se na ty z vás, se kterými se setká v listopadu v Makru Akademii při finálovém klání.

Markéta Hrubešová podpis

 

 

 

 

Přihlaste se do soutěže a těšte se na finálový den, kde se s Markétou Hrubešovou potkáte.

Mgr. Alena Strosserová – metodička školních jídelen

Tisk   |   E-mail Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi