Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Soutěž Nejlepší kuchařka/kuchař roku 2020 pokračuje i v době karantény

8.4.2020 253 0 AKC ČR
Celostátní soutěž kuchařek a kuchařů stále pokračuje, i přes obtíže způsobené nouzovým stavem. Uvažujete o účasti v soutěži i Vy? Připravte si recept na zdravý pokrm a přihlaste se také. Korespondenční kolo soutěže je již v plném proudu!

Asociace kuchařů a cukrářů ČR pořádá již 3. ročník soutěže, která má inspirovat ke zdravému trendovému vaření ve společném stravování. I v současné nelehké situaci, kdy mnoho kuchařek a kuchařů, především ze školních jídelen, je doma, nastává vhodná příležitost představit světu zdravý pokrm, který posílí imunitu.

Milé kolegyně a kolegové, určitě i v této době dostáváte nápady na nové pokrmy, které budete chtít vařit v provozovnách. Neváhejte Váš pokrm uvařit aktuálním strávníkům, pěkně naservírovat, vyfotit (stačí telefonem) a společně s receptem poslat do soutěže. Posuňte Vaším receptem náš obor o krůček dopředu a ukažte, že jídlo nás může udržet v dobré zdravotní kondici.

Postup do finále máte na dosah. Pošlete přihlášku do více kategorií, znásobíte tím možnost postoupit do finále a užít si neopakovatelnou atmosféru kulinární soutěže Nejlepší kuchař roku 2020 ve společném stravování.

Zbývají dva měsíce! Uzávěrka korespondenčního kola je 31. 5. 2020

 

Soutěž Nejlepší kuchař roku 2020

 

Tisk E-mail Sdílet Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi