Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Soutěž o nejlepší kuchařku a kuchaře roku 2020 ve společném stravování bude!

4.5.2020 392 0 Zdeněk Hladík
Nenechte se odradit aktuální situací, soutěž Nejlepší kuchař/kuchařka ve společném stravování bude! Rozptylte se vymýšlením soutěžního receptu a pospěšte s přihláškou. Uzávěrka korespondenčního kola již klepe na dveře.

Nenechte se odradit koronavirem, zapojte se!

Stále probíhá první korespondenční kolo, které bude uzavřeno 31. května. Myslím na všechny kuchařky a kuchaře, především z jídelen škol a školek, kteří najednou vaří pouze doma pro své děti a rodiny. Říkám si, že kdy jindy než právě teď, máte nemalý prostor projevit svou kreativitu a soutěže se zúčastnit.

S ohledem k situaci navíc jistě myslíte víc na své zdraví a zdraví svých blízkých, vhodný výběr surovin i jejich benefity k posílení imunity, proto si troufám tvrdit, že doma připravované pokrmy skvěle zapadnou do tématu soutěže. Klidně připravte vícero receptů a přihlaste se do více kategorií, ať se do finále soutěže dostanete.

Přihlaste vaše recepty on-line na www.jidelny.cz/soutezjidelen vždy do konkrétní vybrané kategorie prostřednictvím intuitivního formuláře, do kterého vypíšete znění receptu a připojíte fotografii soutěžního jídla vyfocenou např. mobilním telefonem.

Zatím si nepřipouštím, že by se finále soutěže v srpnu neuskutečnilo. Pokud by přece jen situace nedovolila, abychom se společně sešli, tak o vítěze rozhodně nepřijdete. Finále buď posuneme, nebo vítěze vybereme z účastníků korespondenční soutěže.

Zbývá poslední měsíc!

Uzávěrka korespondenčního kola je 31. 5. 2020.

Odkaz: https://www.jidelny.cz/soutezjidelen/

Přeji Vám mnoho inspirace a pevné zdraví.

Zdeněk Hladík – koordinátor soutěže

Soutěž Nejlepší kuchař roku 2020

Tisk E-mail Sdílet Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi