Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Nové trendy hromadného stravování 2021

8.3.2021 1052 0 Redakce Jídelny.cz
Letošní rok za vámi v rámci akce Nové trendy hromadného stravování nemůžeme přijet. Dovolte nám tedy alespoň zprostředkovat pozdravy od realizačního týmu. Zdravice na vás čeká v článku. Stejně jako malý dárek v podobě nejlepších receptů z Nových trendů hromadného stravování.

Po celých 13 let jsme v době jarních prázdnin jezdili po celé České republice a seznamovali jsme vás s novými trendy v gastronomii. Letos jsme byli, k naší velké lítosti, nuceni tuto tradici přerušit.

Dovolte nám zprostředkovat vám pozdravy od realizačního týmu a také připomenout 10 receptů, které měly největší úspěch v posledních letech.

Doufáme, že vás tato drobnost potěší.

Přejeme všem hodně zdaru ve vaší nelehké práci a věřte, že pilně pracujeme na přípravách dalšího ročníku Nových trendů.

 

Těšíme se na vás o jarních prázdninách 2022.

Tým Nových trendů.

 

10 nejlepších receptů z Nových trendů hromadného stravování

 Top recepty

 

Tým Jídelny.cz:

Chceme s vámi zůstat i nadále v kontaktu. A díky on-line vysílání se s vámi můžeme dál setkávat kdykoliv a odkudkoliv. Přijměte pozvání na naše webináře pro školní jídelny. V nabídce najdete jak termíny živých vysílání, tak i záznamy už odvysílaných webinářů.

A nezapomeňte, pokud chcete být v předstihu informováni o připravovaných akcích, přihlaste se k odběru pozvánek a novinek. Přihlášku najdete v zápatí této stránky. Pro přihlášení stačí zadat pouze emailovou adresu. 

 

Tisk E-mail Sdílet Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi