Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Vydáno #2 pro školní jídelny

31.3.2021 1181 0 Redakce Jídelny.cz
První díl nového pořadu Vydáno pro školní jídelny máme úspěšně za sebou a již na vás nedočkavě čeká díl druhý. Jaká témata jsou pro vás připravena a kdy se na ně můžete těšit? Vše podstatné se dozvíte v tomto článku, tak neváhejte a začtěte se, ať vám nic důležitého neunikne.

Jsme rádi, že vám můžeme nově přinášet různá témata z prostředí školního stravování. Ani v druhém dílu pořadu Vydáno pro školní jídelny tomu nebude jinak.

V rozhovoru s autorkou nového receptáře Bc. Annou Packovou získáte inspiraci na pokrmy pro vaše strávníky. Ing. Petra Zukalová prozradí, jak ovlivní novela zákona stravování zaměstnanců škol a školských zařízení příspěvkových organizací. Dále se můžete těšit na poradnu Mgr. Aleny Strosserové na téma „Jak si ověřit správné zařazení do platové třídy a stupně". A nebude chybět ani další tip na pomocníka do kuchyní od společnosti Robot Coupe, tím je kráječ zeleniny CL50. Speciální nabídku najdete opět i v bonusovém materiálu u přihlášek.

Vydáno #2 pro školní jídelny proběhne 15. dubna 2021 od 13:00 hod.

Pro všechny přihlášené je tento pořad zcela zdarma.

Veškeré další technické podrobnosti k přihlášení naleznete zde.

V případě, že vám nevyhovuje termín, budete mít k dispozici také záznam. Pokud jste nestihli první díl, máte možnost si záznam zdarma objednat zde.

Dotazy k tématu „Jak si ověřit správné zařazení do platové třídy a stupně“ můžete zapisovat do chatu již nyní,  nejpozději však do 8. dubna! Vzhledem k vytíženosti Mgr. Aleny Strosserové bude poradna předtočena a nebude možné na případné pozdější dotazy reagovat online.

Změna programu vyhrazena.

Vydáno #2 pro školní jídelny je zcela zdarma.

 

 

Připojte se a sledujte nás 15. dubna 2021, těšíme se na Vás!
Tým Jídelny.cz

Tisk E-mail Sdílet Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi