Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Kuchařský workshop: Moderní postupy ve školních jídelnách

2.6.2023 3275 7 Redakce Jídelny.cz
Připravili jsme pro vás úplnou novinku! Srdečně bychom vás chtěli pozvat na praktický Kuchařský workshop. A co je pro vás na kurzu připraveno?

Připojte se k nám na našem jedinečném workshopu, který vede tým špičkových šéfkuchařů z Asociace kuchařů a cukrářů (AKC)! Tito mistři kulinářského umění nejenže ovládají kuchařské dovednosti na dokonalé úrovni, ale také mají vzácný talent předávat své znalosti ostatním.

Přijďte s námi zažít skvělou atmosféru a poslechnout si pikantní historky z jídelen.
Připravte se na odhalení tajných triků a tipů, které jsme si v kuchyni vypilovali během mnoha let tvrdé práce.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost učit se od opravdových mistrů, kteří vás provedou do hlubin kulinářského umění. Společně objevíme chuťová tajemství a překonáme hranice vaření, abyste se stali skutečnými hrdiny kuchyně. Těšíme se na setkání s vámi na našem nezapomenutelném workshopu!

 

 

První část kurzu se soustředí na jednoduché a efektní pokrmy z drůbeže. Budete se učit připravovat různé druhy masa, od klasických receptů po moderní trendy. Získáte znalosti o různých technikách přípravy masa a naučíte se vytvářet atraktivní prezentaci pokrmů, která osloví vaše strávníky.

Druhá část kurzu je zaměřena na přípravu ryb, omáček a vhodných příloh. Zjistíte, jak vybírat čerstvé ryby a naučíte se správně je připravovat, abyste zachovali jejich vynikající chuť a kvalitu. Následně se budete věnovat omáčkám, které jsou důležitou součástí každého jídla. Získáte dovednosti při přípravě různých typů omáček a naučíte se, jak je kombinovat s rybou a vhodnými přílohami, aby se vaše pokrmy staly skutečnými lahůdkami.

Poslední část kurzu se věnuje kreativním bezmasým pokrmům. Naučíte se připravovat šťavnaté a chutné pokrmy bez použití masa, které překvapí a potěší vaše strávníky. Budete experimentovat s různými druhy zeleniny, luštěninami a dalšími surovinami, abyste vytvořili lahodné bezmasé pokrmy plné barev a textur.

  • Cena kurzu: 2 490 Kč/osoba (včetně DPH)
  • Po absolvování workshopu obdrží účastníci certifikát.
  • Rozsah workshopu je 45 hodin, začátek v 9:00.

Tento kurz vám poskytne nové nápady, techniky a dovednosti, které můžete ihned aplikovat ve vaší kuchyni. Přidejte se k nám a rozvíjejte svůj talent, abyste mohli přinést do vaší školní jídelny novou úroveň kulinářské excelence.

Pro koho je workshop vaření určený?

Náš workshop je určený všem, kteří chtějí zažít něco zajímavého, poznat něco nového, nebo si zdokonalit své kuchařské dovednosti. Nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo již zdatný kuchař, u nás se budete bavit a užívat si experimentování v kuchyni. Načerpejte inspiraci pro svoji jídelnu od našich zkušených a kreativních šéfkuchařů, a překvapte pak své strávníky.

Organizační tým Jídelny.cz

Tisk E-mail Sdílet Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
NadpisAutor Datum               
WORKSHOPJarka05.06.2023 08:54
Tereza Jídelny.cz05.06.2023 11:39
WorkshopKristýna06.06.2023 10:49
WorkshopLeana06.06.2023 11:21
dotazK.N08.06.2023 10:50
Tereza Jídelny.cz20.06.2023 10:31
workshoplentilak12.07.2023 11:32
Zobrazit diskusní příspěvky
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi