Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Průzkum pro školní jídelny

22.6.2023 1245 0 Redakce Jídelny.cz
Řada vysokých škol vyvíjí aktivity, jejichž cílem je přispět ke zvýšení kvality školního stravování. Ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou vám předkládáme aktuální průzkum, jehož výsledky mají podpořit udržitelnost provozu školních jídelen. Pomůžete nám s vyplněním dotazníku?

Stravování dětí ve škole bylo a je v hledáčku mnoha vysokých škol. V minulosti například některé z nich organizovaly různé studijní kurzy pro vedoucí školních jídelen, prováděly se průzkumy, připravovaly se experimentální receptáře, vznikla celá řada bakalářských prací. Všechny tyto aktivity mají na školní stravování jistý vliv a přispívají ke zvýšení jeho kvality.

Jednou z aktuálních akcí je průzkum zaměřený na udržitelnost školního stravování, který připravila Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ve spolupráci s fakultou vám předkládáme jednoduchý dotazník a rádi bychom vás požádali o jeho vyplnění.

Dotazník najdete na adrese https://forms.gle/fxnacqDF9G5Kih446

Máte jedinečnou možnost do něho přispět cennými poznatky z praxe.

Moc vám děkujeme za vyplnění – nemalou měrou tak přispějete k podpoření změn zaměřených na udržitelnost školního stravování.

Tisk E-mail Sdílet Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi