Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Nové produkty Danone

2.11.2003 3147 0 Monika Pečková
Mléčné výrobky určitě velmi často nakupujete, především pokud vaříte pro ty nejmenší. A tak právě vám budou obchodní zástupci nabízet nový produkt od Danone. Pokusili jsme se zjistit, o co přesně půjde.
Článek byl zveřejněn před více než 1 rokem,
a proto může obsahovat již neaktuální informace.

Mléčné výrobky určitě velmi často nakupujete, především pokud vaříte pro ty nejmenší. A tak právě vám budou obchodní zástupci nabízet nový produkt od Danone. Pokusili jsme se zjistit, o co přesně půjde. Informace podal ředitel firmy Yves Legros.
Novým trhákem se mají stát jogurtové nápoje Danone, Vitalinea a Activia v lahvičkách s obsahem 200 gramů. Dosud byly tyto nápoje vyráběny pouze v rodinných baleních, která nebyla tak praktická.
Akciová společnost Danone do nové výrobní linky investovala 25 milionů Kč. Legros uvedl, že za rok bude možné vyrobit až 30 milionů těchto nápojů. Díky tomu by se zdvojnásobil prodej, což Danone pomůže překonat stagnaci několika posledních let.
Koncern Danone je největším výrobcem mléčných produktů na světě a druhým největším producentem trvanlivého pečiva a minerálních vod. Akciová společnost Danone, součást stejnojmenného koncernu, která působí v České republice, chce v první řadě ovládnout domácí trh. Pokud se jí to podaří, budou se benešovské výrobky vyvážet také do západní Evropy.
S novým výrobkem jsou tedy spojeny velké plány. Uvidíme, jak dobře si povede.

Zpracováno podle ČTK.

 

Monika Pečková je redaktorkou portálu Jídelny.cz

Tisk E-mail Sdílet Hodnocení článku: 
Diskuse k článku:
Nikdo zatím článek nekomentoval. Buďte první!
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi