Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Spotřební koš ve školním stravování - zařazení potravin (2)

Poděkování

odpovědět
7.11.201310:26Radkaa
Poděkování patří pracovnicím KHS Královéhradeckého kraje za to, že se nám snaží pomáhat v naší práci. Článek je určitě přínosem hlavně pro začínající vedoucí ŠJ se zařazováním potravin do SK, zkušenější se možná přinutí ke kontrole toho, jak před lety potraviny zařadily. Důležitá je určitě poznámka v 1. díle o vedení více výdejek v zařízení se strávníky MŠ, ZŠ a dospělými.

Připojuji se s díky pro KHS Královéh. kraje

odpovědět
10.11.201316:52Stravování
Za každou radu budeme vděční, určitě připomínky uplatníme v praxi. Prosíme, je možno uveřejnit i kontakt na KHS Králov. kraje, pokud budeme mít nějaké konkrétní dotazy, zda by nám někdo z KHS odpověděl. Děkujeme předem.

spotřební koš

odpovědět
14.11.201314:12ahoj
Zrušte pitomý spotřební koš, HACCP, jen to otravuje kuchařkám život. Nechte je v klidu vařit!!! Co to pomůže, když se dětem vaří zdravě, ale ony to stejně vyhodí??? Hlavně že papírově je to splněné.
odpovědět
15.11.201319:57Andy1
To si snad děláte srandu? Neobtěžuje mě přemýšlet na jídelním lístek tak, abychom splnili spotřební koš. Jsme tady od toho, abychom děti naučili jíst zdravě a pestře. A to nepíši jen jako vedoucí ŠJ, ale také jako matka dvou malých dětí v MŠ a ZŠ. Nechci, aby moje děti vyrostly na omáčkách zahuštěních bílou moukou a knedlících. A zrušit HACCP? No vy jste se snad úplně zbláznila!!! HACCP mě obtěžuje ze všeho nejméně. Rozhodně lepší než dřívější skladování vzorků ve skleničkách od přesnídávek. Uvědomujete si, že vaříme pro děti? Školní jídelna je tady od toho, aby vychovala budoucí generaci lidí, kteří nebudou jíst jen řízek a guláš se šesti, ale budou se stravovat zdravě. U malých dětí je šance, že se na zdravou stravu naučí. Pokud se budou zvykat od MŠ, tak nebude problém, aby si dítě v osmé třídě přišlo přidat cizrnovou kaši nebo zapečenou brokolici se sýrem.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi