Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Musíme komunikovat a dávat o sobě vědět

Vše je o lidech

odpovědět
4.5.201510:31Radek
Velmi děkuji za tento článek, zde je vidět, že vše jde, když se chce?Naše kuchařky také komunikují s úsměvem s rodiči, dětmi a pedagogy, vysvětlují, popř. dávají recepty a potřebné informace. Máme také velmi dobré vztahy s vedením školy, v průběhu roku děláme různé týdenní gastronomické akce např. k 70 výročí školních jídelen, staročeskou kuchyni, akci ke dni dětí apod. Všem Vám přeji hodně úspěchů ve vaší nelehké práci

Musíme komunikovat a dávat o sobě vědět

odpovědět
7.5.20157:01komunikace
Dobrý den,je to hezký článek.Máte velké štěstí.V zaměstnání člověk pobývá velkou část života.Prosím máte také rady,jak na to,pokud je to naopak.Vyzkoušela jsem já i kuchařky mnoho možností,ale zatím se nic nelepší.Nyní myslím na interní komunikaci,vztahy.Tvrdím,že pokud je s naší prací spokojené vedení školy,pak i kolektiv dobře funguje,platí to bohužel i naopak. Ředitelé škol mají velkou moc a velké pravomoce.Na ně se zaměřte především!Kontrolujte jejich plnění povinností.

Propagace ŠJ

odpovědět
12.5.201521:23raduza
Článek se mně moc líbí. Jsme vesnická škola u hranice se Slovenskem. My bychom potřebovali spíše motivovat mladé lidi, aby tu zůstali a hlavně - množili se (známe dnešní trend). Na obědy nechodí pouze 4-5 dětí z celkového počtu žáků ZŠ, kterých je 142. Před 10-ti lety jich bylo o 100 víc. Taky využíváme možnost předvést náš UM, naposledy před 14-ti dny to byly vdolečky na obecní akci.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi