Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Radnice brání svou školní jídelnu

radnice

odpovědět
29.5.201911:26Zdenouš
Pokud tam někomu nechutná,tak ať se stravuje někde jinde.V dnešní době je spousta možností,obzvlášť v Lovosicích.To,že děti vracejí velké množství nedojedeného jídla vidíme dnes a denně.Je doba blahobytu a nikdo nikoho nemůže do jídla ve školní jídelně nutit.Na to by musel stát zavést jiná opatření.Rodiče se s nabídkou jídel určitě mohou se známit prostřednictvím internetu.Pokud vaří bez kýblíků z kvalitních surovin,tak jim fandím.Je dobře,že se jich radnice zastala.

obědy

odpovědět
30.5.201913:41mirulka
Opravdu závidím, že se jich radnice zastala. My jsme malá obec a v hospodě se proberou jídla vařená v jídelně, tam to starostovi řeknou a on jim zkrátka věří. Mám kontroly z KHS a ČŠI v pořádku a stále se řeší obědy. Opravdu mě to už unavuje bojovat s větrnými mlýny. Přitom zbytků máme přiměřeně a děti opravdu žijí v blahobytu, takže jídlo vyhazují a chodí na hambáče. Starostu jsem několikrát zvala na oběd, ale nechce .

radnice

odpovědět
30.5.201914:01Zdenouš
Nemáte to jednoduché,u nás byl také starosta na obědě přišel na bulgur po indicku.Hospoda ,zaručený zdroj informací.

radnice

odpovědět
4.6.201910:23pepik
Názorný příklad toho, že i když budete vařit třeba pět jídel na výběr, tak se nikdy nezavděčíte všem. Nejvíc kritizují ti, kteří si neuvaří ani vodu na čaj. Fandím nám všem, ať nároky na nás kladené zvládneme.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
Jídelny.cz, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi