Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Platové zařazení personálu školní jídelny (2)

Vedoucí školní jídelny není za dietní stravování n

odpovědět
04.11.201914:47pondělí
"Vedoucí školní jídelny není za dietní stravování nijak ohodnocena, ani za dohled nad kuchařkami, ani za spolupráci s nutričním terapeutem. Katalog prací s touto činností nepočítá. "
odpovědět
08.11.20198:38marcik11
Že mě to vůbec nepřekvapuje!!! Další z věcí, která je pouze na libovůli ředitele školy. Dovolí si to zde napsat na plnou pusu. :-)))))

katalog prací

odpovědět
13.11.201912:28HelenaV.
Citace z katalogu prací - …...např. podle zdravotního stavu … není tím myšleno dietní stravování ? V tomto případě by měla být vedoucí provozu zařazena do 9. platové třídy ! 9. platová třída 1.Koordinace provozů velkokapacitních stravovacích zařízení s celodenním provozem nebo provozů určených pro výrobu jídel pro rozsáhlé skupiny strávníků se zásadně rozdílnými stravovacími potřebami, podmínkami a návyky, například podle věku, zdravotního stavu, kulturních, náboženských a jiných specifik.

platové zařazení

odpovědět
26.11.201913:57mirulka
Dobrý den, mám dotaz jak se počítá nebo kde je uvedeno kolik je příplatek za vedení pro ředitelku PO. Děkuji
odpovědět
28.11.20196:19mart
Výše příplatku za vedení je uvedena v zákoníku práce, zřizovatel určí kolik % vám bude vypláceno. Záleží na stupni řízení podle organizační struktury, v ŠJ 2 - 3 stupeň.

pracovní úvazek

odpovědět
27.01.202117:31marcel
Jsem vedoucí školní jídelny v MŠ, náplň: řídit ŠJ, odpovídat za provoz, řídit kuchařku, řídit školnici, sestavovat jídelníček, zajišťovat objednávky, nákup, kontrola zár.lhůty, uskladnění potravin, vedení skladových karet, sledování spotřebního koše, zpracování měsíční uzávěrky, výpočet stravného, zodpovídá za finanční limit potravin, odpovědnost za inventář ŠJ, zajišťuje opravy a údržbu ŠJ, evidence ochranných prostředků, vedení písemností týkající se personální agendy školnice a kuchařky, zpracovává plán dovolených školnice a kuchařky, HACCAP, zodpovídá za dodržování hygienických předpisů, dodržování sanačního řádu, zajišťovat provoz ŠJ a úklid během školních prázdnin, vaříme 39 obědů pro děti a 7 obědů pro personál, zajímalo by mě, jaký pracovní úvazek mi náleží, započtená praxe 24 let. Děkuji za odpověď M. P.

Úvazek ve školní jídelně

odpovědět
13.06.202117:21Anitka
Dobrý den, pracuji jako kuchařka ve školní jídelně. Dělam tam vlastně úplně všechno. Od veškerých nákupů, zajišťování zboží, zapisování faktur, výdejek, normování, sestavování jídelníčků, spotřebního koše, haccapu, hygieny, měsíční uzávěrky,... Svačiny do školky ranní a odpolední pro 27 dětí + obědy, dále obědy pro 32 školáků a 8 zaměstnanců. Veškerý úklid dělam taky já. Zkrátka úplně vše. Chci se zeptal, kolik úvazků je možné v této kuchyni. Moc děkuju.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi