Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Co vás nejvíce zajímá a pálí

co vás nejvíce pálí

odpovědět
29.10.20196:34polévka
Dobrý den, největší problém vidím v tom, že ředitelé mají neskutečnou moc. Mohou rozhodovat o celém rozpočtu a přelévat si peníze. U nás v letošním roce nevyplatí téměř 160 tis při počtu 8 pracovníků. A není moci se proti nim ubránit. Proč už konečně ministerstvo nezasáhne a nestanoví, že peníze patří tam, kam je poukázali. Proč se pak namáhají se stanovením nějakých normativů, když ředitelů se nám jen smějí, když za nimi přijdu s požadavkem na zvýšení stavu pracovníků dle normativu nebo o rozdělení peněz, které do kuchyně platí. Tak ať už je konečně zastaví a bude i spokojenost ve ŠJ. Hezký den.

Druhý problém

odpovědět
30.10.20197:28XYZ
Druhý největší problém je v tom, že vy stále chcete aby někdo jiný vás brá nil.Aby někdo přikázal ředitelům že vám mají dávat všechny peníze, aby někdo zakázal praní pracovních oděvů doma atd . Proč se nepostavíte samy? Nebo proč neodejdete jinam kde jsou řediteléé lepší? Dokázaly jste jednou že to zvládnete, tak ředitelé nemají důvod vám povolovat
odpovědět
30.10.201911:20dudek
Za dobrotu - na žebrotu.
odpovědět
01.11.201913:48marcik11
Vážená osobo ,,XYZ" evidentně nepracujete v tomto resortu nebo nemáte patřičné povědomí o problému, na který reagujete. V diskuzi se nepíše, že chceme, aby problémy odměňování a financování řešil někdo za někoho či nás někdo bránil. Jedná se jen o to, aby konečně zodpovědné instance vydaly jednotné předpisy, dle kterých by bylo vše průkazné. Určitě uznáte, že toto v kompetenci pracovníků jídelen není, zákony a vyhlášky tvoří vláda. Chaos a benevolence v odměňování tak nahrává disponujícím do karet. Najíst dobře se chce každý, ale samo se to neuvaří. Pozice kuchaře je v naší společnosti stále brána, jako podřadná a tak se s ní i jedná.

co vás pálí

odpovědět
31.10.20196:16polévka
My jsme se bránily. Daly jsme podnět inspektorátu práce v únoru, přišli v květnu a je konec října a stále ještě nemáme výsledek. Dočkaly jsme se jen neskutečné šikany od ředitelky. A co vím, tak se brání stále čím dál více jídelen. A proč bychom měly odcházet my, proč není potrestán ten, cosi myslí, že si může dovolit co chce k obyčejným lidem.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi