Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Informovat jasně, zajímavě a to vše online

Elektronické přihlášky ke stravování

odpovědět
31.5.202112:41Moni
Děkuji za pěkný článek včetně odkazů. Zaujala mě zmínka o elektronických přihláškách ke stravování. Vis to přímo do programu (zatím) neumí a já bych se moc ráda zbavila osobní návštěvy rodičů v jídelně na začátku školního roku. Ráda bych nové strávníky přihlašovala na základě elektronických přihlášek. Kde s tím mají zkušenosti? Díky
Dobrý den. U nás v jídelně máme na www.jidelna.cz/kontakty/?jidelna=21 odkaz na přihlášku ke stravování. Strávník PDF vyplní přímo v PC, nebo ručně a donese vytištěné, nebo pošle mejlem (lze i elektronicky podepsat). Pokud se do systému přihlásí, tak má přihlášku předvyplněnu údaji, které jsou už v programu (do programu se importuji ze školního SW Bakaláři), takže jen doplní či opraví změny.

on line přihláška

odpovědět
8.6.202121:06majka1
také máme na webu školy přihlášku ke stažení. Po zaslání rodiči do jídelny v e-mailu potvrdím přijetí, vytisknu a uložím v počítači ve zvláštní složce

Přihlášky

odpovědět
25.6.202111:09Moni
Víte, myslela jsem elektronicky, né vyplnit a přinést do školy nebo naskenované poslat mailem. V dnešní době by se mi líbilo, kdyby se údaje načítali rovnou do programu. Například účet v bance si mohu založit od stolu a už nikam nemusím s papírem. Mají na to rovnou program, kam klient zadá svá data a je to :))
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi