Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Pozvánka na Krajské konference hromadného stravování – podzim 2021

Konference hromadného stravování -podzim 2021

odpovědět
26.8.202113:51ivka6
Při prezenci bude provedena kontrola bezinfekčnosti (očkování, PCR testy, antigen., prodělání nemoci), vnitřní prostory účast v respirátorech, jaká další opatření. Ve školách dodržujeme opatření zdravotníků, abychom pak nebyli ze strany zaměstnavatele nějak znevýhodněni, kdyby bylo porušení.
Dobrý den, akce proběhne za aktuálně platných protiepidemických opatření. Pokud tedy bude v době akce platit povinnost se prokázat očkováním, testem, apod. Bude nutné nosit uvnitř respirátor, případně roušku, tak budeme jako organizátor tyto náležitosti oprávněni vyžadovat. S pozdravem Lindauerová
odpovědět
1.9.202120:28majka1
bude k dispozici i on-line přístup?
odpovědět
1.9.202120:30majka1
omlouvám se, nějaký technický problém
Dobrý den, podzimní krajské konference se opět vrací k živému setkání. Proběhne tedy v 11 krajských městech, kam je možné se přihlásit. Podrobnosti jsou v článku. Online konferenci zatím nechystáme, ale pokud Vám vyhovuje online způsob informací, tak si nenechte ujít 16.9. další díl pořadu Vydáno pro školní jídelny. Jinak se na Vás budeme těšit osobně na jedné z konferencí. S pozdravem Lindauerová

omezení

odpovědět
3.9.202119:19majka1
jsme přihlášeni na obě verze, ale pokud budou vyžadována nesmyslná opatření, konference s nezúčastníme. Nebudu podporovat protizákonná opatření. Testujeme se jako blázni, záchyt téměř nulový, ale pořád se nic neděje. Hlavně že je vše zcela ,,dobrovolné"
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi