Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Svačiny v MŠ: Odpovědi na nejčastější otázky

svačiny v MŠ

odpovědět
16.05.20228:52ivka6
Rozumný názor na druhy podávaného doplňkového jídla v mateřské škole. Zvlášť pro nově začínající vedoucí přínosné, aby se jídelníček nezaplevelel zbytečnostmi. Doplnila bych podávání syrového ovoce a zeleniny dle vhodnosti denně. Mléko a mléčné výrobky ne na rybí pomazánky a rybí pomazánky v tomatě. Setkala jsem se u vnučky ve školce chléb, rybí pomazánka v tomatě, kakao a banán, vražedná kombinace, nemyslíte?
odpovědět
08.06.202211:40jablo
Děkujeme za přínosný příspěvek. K rybičkám bych klidně mléko dala - ale ne sladké - jen čisté mléko. A k rybičkové pomazánce bych volila určitě spíše zeleninu. Celkově vymyslet jídelníček je asi nejzákladnější a nejnáročnější věc - protože je nutné zohledňovat spoustu aspektů (vhodnost, pestrost, vyváženost, nutriční hodnoty, finance, dodavatelské dny jednotlivých dodavatelů, různé požadavky dle akcí školy, a hlavně, aby všem chutnalo...hotová alchymie!). Přeji všem hodně zdaru ;-)
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi