Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Magické koule v krvavé omáčce aneb letmý pohled do letních jídelníčků

No skvělé!

odpovědět
16.08.202212:55Profesor Žalud, sanatorium Loukov
"V nabídce převažují zeleninové polévky, často s obilnými zavářkami, objeví se i jedna luštěninová, hlavní pokrmy obsahují různé druhy mas, také rybu, jedno sladké jídlo. Jediné trochu těžší jídlo je ve čtvrtek, jinak spousta zeleniny čerstvé i tepelně zpracované, a vše doprovází pestrá nabídka nápojů. Lidově řečeno krása střídá nádheru." --- Nechtěl by pan Ludvík na nějaký čas navštívit naše sanatorium? Pokoje máme moderně vybavené, bez mříží a s klikami, v parku zpívají ptáčci a kolem voní květy rozličných stromů. Obilné kaše šestkrát denně jsou samozřejmostí, do jídla pravidelně zařazujeme i obilné otruby, kukuřičný šrot, šváby a jiné moderní pokrmy z exotické východní Asie. Výrazné zlepšení psychického stavu garantujeme už během pouhých šesti měsíců!

Magické koule

odpovědět
05.09.202213:54Hubert Dub
Z názvu jídla by měl strávník poznat, co dostane na talíř. Tuto zásadu nás učili na škole společného stravování. Nebo nemáme dost odborně vzdělaných vedoucích školních jídelen?
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi