Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Jídelníčky - nová funkce portálu Jídelny.cz

Jídelníčky

odpovědět
26.9.200513:54Romča
Tleskám dobrému nápadu. Konečně funguje internet k tomu, k čemu je určen. Informace. Díky

dobrá věc

odpovědět
26.9.200521:06eva
Je dobré vidět co se vaří jinde. Fantazii se meze nekladou. I když dát bramborovou polévku a k tomu bramborové šišky? Ale jinak je to dobrá inspirace. Díky.

jídelníčky m.š.

odpovědět
30.9.200522:56marcela
Bohužel postrádán jídelníček z mateřských škol, škoda, že jej nikdo nezaslal, svačiny a přesnídávky.
Náš systém zatím využívaly především větší ZŠ s objednávkovým systémem a hlavně s přístupem na Internet. MŠ z různých důvodů (menší počet zájemců, přítomnost rodičů 2x za den ve školce atp.) jídelníčky na Internet neumísťují. Pokud ovšem bude mít někdo zájem, rádi mu zveřejňování jídelních lístků zdarma umožníme. Stačí nás kontaktovat na tel.: 241 495 088, nebo na e-mail info@barda.cz.
odpovědět
25.10.200510:43Eva
Byla bych ráda o uveřejnění jídelních lístků pro MŠ.Uvítám inspiraci. Díky
Váš zájem nás velice těší, ale sami lístky nedisponujeme a nutit MŠ nemůžeme. Na krajských konferencích JCZ jsme rozdali stovky CD s programem Jídelní lísky, který umožňuje zasílat jídelníčky na Internet. Teď už je to jen na jídelnách, aby lístky začaly posílat. Pokud se všichni budou chtít jen inspirovat, ale nic nepošlou, nezafunguje to. Pomozte nám roztočit tu spirálu a pošlete prosím Váš jídelní lístek, třeba se někdo na oplátku také přidá. Program lze stáhnout z našich stránek www.barda.cz (jednáme i o umístění na portále www.jidelny.cz), nebo Vám jej můžeme zdarma zaslat. Stačí nám zatelefonovat na 241 495 088, nebo napsat na info@barda.cz. Inspirovat se můžete i v knize "Zdravá výživa v mateřské škole", kterou si u nás též můžete objednat. Cena je 239,- Kč + poštovné a balné. Vyšla na ní i recenze v časopise Výživa č. 2/2005 strana 55. Kniha má 168 stran a vyšla v roce 2004.

Nyní můžete vystavovat JL i vy

odpovědět
10.10.20050:00Bohumil Barda
Na četné žádosti po úspěšné akci se zveřejňováním jídelních lístků na portále www.jidelny.cz, jsme pro Vás připravili velmi jednoduchou aplikaci pro Windows, jejímž prostřednictvím můžete zcela zdarma vystavovat jídelní lístky na Internetu. Tento SW je k dispozici zdarma na stránkách http://www.barda.cz , v sekci "ke stažení". Po registraci, kterou můžete provést tamtéž, Vám již nebude nic bránit zveřejnit své jídelní lístky na prestižních adresách objednavky.jidelna.cz a www.jidelny.cz. Více informací v dokumentaci SW.

jídelníček - celodenní provoz

odpovědět
15.11.200521:58Eva
Neměl někdo z celodenního provozu zájem uveřejňovat jídelníčky? Ráda bych je porovnala s našimi. Děkuji
Školky se nějak moc nezúčastňují, ale pár jídelníčků MŠ se už vystavit podařilo po fiktivní MŠ Ukázková. Jediné co lze doporučit, je vystavit Váš jídelní lístek a doufat, že se některá MŠ bude revanžovata a přidá svůj jídelníček, třeba i anonymně. V příštím týdnu uvolníme verzi SW Jídelní lístky, kde bude i možnost tisků, ta snad motivuje další školy a školky k používání aplikace.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu

Partneři

VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi