Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Máme zdražit? Jen žádnou paniku.

Poděkování

odpovědět
8.9.20229:32rohlik
Děkuji, že někdo se odvážil napsat článek, že školní jídelna nemusí nutně zdražit, protože olej stojí 70 Kč a máslo 60 Kč. Jsem jedna z těch, co nezdražila. Naše jídelna se řadí v okolí k těm levným, nakupujeme s rozumem a uvidíme, co bude.Jsme malá jídelna pro školu i školku, pečivo dopékáme, aby bylo na počet a nemuseli jsme ho brát z drahého krámku, ovoce a zeleninu bereme dle sezonosti a hlídáme akce u dodavatelů. Přeji hezký den všem
odpovědět
9.9.202210:24Manka
Mohla by jste prosím napsat jaké ceny máte v MŠ i Zš ?
odpovědět
13.9.202214:24hegis
Připojuji se k díku k článku. Plně se ztotožňuji s Vaším názorem. Budu zdražovat tehdy, když mně finanční norma na nákup nebude stačit, budu mít provařeno a nebudu plnit SK. Pan Ludvík se mě tázal, zda mně cena vyhovuje. Ano vyhovuje dle výše popsaných kritérií. A né, že budu zdražovat proto, že ostatní. A divím se o kolik? :-(. Nebudu se chovat a reagovat jak naše slavné čerpací stanice s pohonnými hmotami :-). Hezký den.

zdražení

odpovědět
8.9.202218:12zdenouš
U nás si přála zdražit ředitelka,tak jsem zdražila.No a co myslíte,rodiče si mezi sebou začali říkat,že zdražila vedoucí jídelny.Nejlepší na tom je to, že dospělí i po zdražení platí stejně,zvedla totiž FKSP.Je to šikula.
Předpokládám, že zdražení u vás nebylo nutné. Pokusila jste se jí to vysvětlit?

Děkuji

odpovědět
11.9.202219:53Zdema
Děkuji za perfektní článek, plně souhlasím s p. Ludvíkem.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 720 962 105  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi