Informace o cookies na této stránce
Jídelny.cz a partneři potřebují Váš souhlas s využitím cookies ke shromažďování a analýze informací o návštěvnosti tohoto webu a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu a reklam.
Svůj souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Jídelny.cz
Informační portál hromadného stravování

Diskuse k článku Spotřební koš byl polidštěn

spotřební koš

odpovědět
20.11.20086:03Jana Hartová
Gratuluji p.vedoucí .Úžasný nápad já jsem zatím seznamovala žáky přednáškami ve škole o složení jídelníčků ,co je to vlastně spotřební koš a proč se stravovat v ŠJ .Tak i učitelům a cizím strávníkům jsem vysvětlovala co je to spotřební koš a proč se musí dodržovat.Vždyť je to pro jejich zdraví,ale toto je úžasný nápad no hned ho uskutečním i u nás děkuji za dobrý nápad.

gratuluji

odpovědět
20.11.20088:25kleopatra
Opravdu skvělé!!!! Taktéž já se připojuji ke gratulaci. Dobrá věc se podařila. Nejvíc se mi na tom líbí, že jste v tom svém snažení, milá paní vedoucí , nezůstala sama. Je moc hezké, že se do vaší akce zapojila škola, děti a dokonce i rodiče I já se raduji z vašeho úspěchu a přiznám se, že jste mě i inspirovala. Pokusím se také o něco podobného. Spotřební koše jsou úžasné. V úterý, 18. 11. 2008, v naší ŠJ proběhl "Den zdraví a pohody" Až budu mít chvilku, tak taky přispěji troškou do mlýna a napíši článeček. Více takových akcí, více propagace o těchto akcích a naše společnost změní svůj kritický postoj ke školním jídelnám. Blahopřeji Vám.
odpovědět
20.11.200822:02Valentýna
Moc pěkné.Obdivuji.
Pouze bych nenabízela ve spotřebním koši ty tavené sýry. Ty nejsou vůbec pro děti vhodné. Samá sůl.
Jinak klobouk dolů.

Spotřební koš

odpovědět
21.11.20089:46risi
A hygiena? Co by řekla? U nás byla velmi přísná kontrola.
Nevím, jeslti by to prošlo?! Byla zachována všechna
hygienická pravidla přípravy pokrmů? Asi, ne, že?
odpovědět
23.11.200820:35Tereza
Co jsou to "všechna hygienická pravidla přípravy pokrmů"? Co předpokládáte, že se stalo, a že by neprošlo? Zajímavý námět na diskusi...

hygiena

odpovědět
23.11.200821:39marta
Dobrý večer, nevím ,co by na tom neprošlo, ale pracovnice hygieny nás navštívily a byly velmi nadšené. Nevím, proč hledáte zrovna v tomto problém, šlo o to, aby se dětem dostalo do povědomí, o co se snažíme, že máme nějaké pravidlá a snažíme se jim podávat zdravou a vyváženou stravu. Jejich hodnocení bylo kladné a hlavně přinesly si svoje recepty, které jsem upravila, ohodnotily je a svoje ochutnávky vytvářely ve vaření, v místnosti určené na jejich výuku. Tak nevidím problém, nebo snad u vás předmět "Výchova ke zdraví" není? Byla jsem z aktivity dětí i učitelů maximálně nadšená a ohromená, nečekala jsem to. Děkuji všem za to, jak celý týden probíhal a že přidali ruce k dílu.
Pozvánky a novinky do Vašeho e-mailu
VIS Plzeň, s.r.o.  |  Farského 638/14  |  326 00 Plzeň - Východní předměstí  |  Česká republika
Telefon: +420 731 331 095  |  E-mail: info@jidelny.cz  |  Facebook
Zobrazit plnou verzi